Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Montaż pompy ciepła – sterowanie z wykorzystaniem komunikacji GSM (GPRS)

Danfoss OnLine należy do grupy akcesoriów zwiększających możliwości pompy ciepła. Pozwala na kontrolę i monitoring pompy ciepła z każdego miejsca na ziemi.

Danfoss online to rozwiązanie umożliwiające zdalną kontrolę i monitoring pompy ciepła z wykorzystaniem Internetu i bezprzewodowych transmisji danych (GSM-GPRS). Jest to system niezawodny i łatwy w obsłudze, umożliwiający zwiększenie wydajności pompy oraz zmniejszenie kosztów użytkowania pompy.

 

 


Kontrola:

System Danfoss online daje pełną kontrolę systemu pompy ciepła. Korzystając z systemu OnLine użytkownik może podejrzeć aktualny stan pracy pompy ciepła, dokonać zmian z dowolnego miejsca, mając jedynie dostęp do Internetu. Wystarczy jedynie zalogować się, używając osobistego kodu i hasła do heatpumps.online.danfoss.com.

Bezpieczeństwo:
System OnLine posiada funkcje alarmów tzn. w momencie wykrycia potencjalnej usterki lub błędnych parametrów pracy komputer automatycznie wysyła powiadomienie na adres e-mail lub pod wskazany telefon komórkowy w postaci wiadomości SMS. Pozwala to na natychmiastową reakcję zespołu serwisowego.

Oszczędność:
System Danfoss online zapewnia wysoką wydajność i oszczędność kosztów, dzięki regularnej kontroli pracy pompy ciepła. Zawiera również cenne statystyki, które można wykorzystać w celu optymalizacji ustawień, a tym samym zwiększenia oszczędności.

 
  2011 © EKOGEOTERM Wojciech Mazur Powietrzne pompy ciepła | Rekuperacja | Ogrzewanie Podłogowe X-dream.pl