Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nagrzewnice powietrza, pompy ciepła Danfoss i rekuperacja
Wodna nagrzewnica W-AH 250 Elektryczna nagrzewnica powietrza nawiewanego

Opis:
Wodna nagrzewnica W-AH 250 przeznaczona jest do podgrzewania zasysanego powietrza nawiewanego (zabezpiecza komfort cieplny).
W specjalnych warunkach (np. Domach Pasywnych) nagrzewnica może służyć jako jedyne źródło ogrzewania. Nagrzewnica dostarczana jest jako urządzenie w pełni zmontowane/ wyposażone z dwoma czujnikami temperatury, zaworem regulacyjnym napędzanym silnikiem elektrycznym i panelem sterującym automatyki, który po podłączeniu, automatycznie rejestruje się w bezprzewodowym sterowniku Air Dial.
Nagrzewnica W-AH 250 może podnieść temperaturę powietrza zasilającego do 40-45°C .

 

 

 

Opis:
Elektryczna nagrzewnica powietrza przeznaczona jest do ogrzewania powietrza zasilającego (zabezpiecza komfort cieplny powietrza zasilającego).
Montowana jest bezpośrednio jako jeden z elementów przewodu zasilającego.
Nagrzewnica produkowana jest w trzech wykonaniach dostosowanych do średnicy przewodów wentylacyjnych i odpowiednich mocach grzałek Ø125-900 W/Ø160-1500 W/ Ø250-2100 W. Nagrzewnice wyposażone są w podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem i dostarczane z kompletną skrzynką automatyki, która powinna być podłączona przez elektryka posiadającego odpowiednie kwalifikacje (uprawnienia). Elektryczne nagrzewnice powietrza nawiewanego przystosowane są do instalowania w systemie „Plug and play” – po przyłączeniu urządzenia system automatycznie rozpoznaje i konfiguruje nagrzewnicę w układzie . Moc grzewcza regulowana jest z dużą dokładnością przez przekaźnik półprzewodnikowy (tyrystor).

 
  2011 © EKOGEOTERM Wojciech Mazur Powietrzne pompy ciepła | Rekuperacja | Ogrzewanie Podłogowe X-dream.pl